تهران شهرک غرب 982188365139

نقد کردن درآمد ارزی سایت G2G

نقد کردن درامد سایت g2g

نقد کردن درامد ارزی g2g

نقد کردن درآمد ارزی  g2g توسط حساب پی پال انجام می شود، پی تکنو  می تواند حساب های پی پال وریفای شده و معتبری را در اختیار شما قرار دهد تا به وب سایت های مرجع برای برداشت درآمد های خود معرفی کنید. پس از اینکه مبلغ به حساب پی پال واریز شد رسید را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا پروسه نقد کردن درآمد ارزی g2g شما در سریعترین زمان انجام شود.

درصورتی که دریافت کننده،حساب پی پال شخص شما می باشد با کارشناسان مجموعه ما هماهنگ شوید تا شما را راهنمایی کنند که چطور پروسه نقد کردن درآمد ارزی انجام می پذیرد.

  • قیمت درج شده قیمت خرید دلار پی پال از شما می باشد، که ممکن است با توجه به مقدار دلار پی پال شما قیمت تغییر کند.
  • حساب های پی پال ما محدودیتی برای دریافت و نقدر درآمد شما ندارد.(حتما هر بار قبل از واریز با پشتیبان آنلاین پی تکنو هماهنگ کنید.)
  • درصورت نیاز پی تکنو  می تواند درآمد دلاری شما را بصورت ارز دیجیتال به شما پرداخت کند.
  • اگر حساب های پی پال پی تکنو را برای برداشت درآمد به سایت مرجع معرفی کنید هزینه کارمزد انتقال نخواهید داشت.(کارمزد انتقال با توجه به کشور مبدا و مقصد بین حدود ۱ تا ۴ درصد می باشد.)

لطفا برای نقد کردن درامد ارزی g2g خود در سایت ما ثبت نام و تب احراز هویت خود را کامل و تیکت ارسال کنید.یا در واتس اپ با ما در ارتباط باشید .

Related articles

اموزش کسب درامد در تیک تاک

کسب درآمد از تیک تاک

کسب درآمد از تیک تاک: اپلیکیشن تیک تاک (TikTok) سریع‌ترین میزان رشد میان رسانه‌های اجتماعی در جهان را داشته است. این برنامه دنیای رسانه‌های اجتماعی را به شدت تحت تأثیر قرار داده و از زمان […]

ادامه مطلب
درامد دلاری در سال 2022

بهترین راه های کسب درآمد دلاری در ۲۰۲۰ چیست؟

در دنیای رقابتی امروز، با وجود شهر های بزرگ و شلوغ، بیشتر افراد با معضل پیدا کردن شغل مناسب خود روبرو هستند. می پرسید چرا؟ چون ترافیک مسیر کار، انرژی افراد را میگیرد. پس همه […]

ادامه مطلب
انواع خدمات ارزی برای گیمر ها در پی تکنو

معرفی سایت g2g ، یک وب سایت تخصصی برای گیمر ها

یکی از جذاب ترین سرگرمی ها در کل جهان بازی است. سالانه کمپانی های زیادی وقت و هزینه های قابل توجهی برای ارائه بازی و خدمات پیرامون آن ها انجام می دهند. جالب است بدانید […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.