تهران شهرک غرب 982188365139

نقد کردن درآمد ارزی سایت G2G

نقد کردن درامد سایت g2g

نقد کردن درامد ارزی g2g

نقد کردن درآمد ارزی  g2g توسط حساب پی پال انجام می شود، پی تکنو  می تواند حساب های پی پال وریفای شده و معتبری را در اختیار شما قرار دهد تا به وب سایت های مرجع برای برداشت درآمد های خود معرفی کنید. پس از اینکه مبلغ به حساب پی پال واریز شد رسید را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا پروسه نقد کردن درآمد ارزی g2g شما در سریعترین زمان انجام شود.

درصورتی که دریافت کننده،حساب پی پال شخص شما می باشد با کارشناسان مجموعه ما هماهنگ شوید تا شما را راهنمایی کنند که چطور پروسه نقد کردن درآمد ارزی انجام می پذیرد.

  • حساب های پی پال ما محدودیتی برای دریافت و نقدر درآمد شما ندارد.(حتما هر بار قبل از واریز با پشتیبان آنلاین پی تکنو هماهنگ کنید.)
  • درصورت نیاز پی تکنو  می تواند درآمد دلاری شما را بصورت ارز دیجیتال به شما پرداخت کند.
  • اگر حساب های پی پال پی تکنو را برای برداشت درآمد به سایت مرجع معرفی کنید هزینه کارمزد انتقال نخواهید داشت.(کارمزد انتقال با توجه به کشور مبدا و مقصد بین حدود ۱ تا ۴ درصد می باشد.)

لطفا برای نقد کردن درامد ارزی g2g خود در سایت ما ثبت نام و تب احراز هویت خود را کامل و تیکت ارسال کنید.یا در واتس اپ با ما در ارتباط باشید .

Related articles

حواله ارزی چیست؟ انواع حواله ارزی

حواله ارزی چیست؟ انواع حواله ارزی حواله ارزی چیست؟ حواله ارزی نوعی پرداخت ارز از طریق موسسات مالی و بانک‌ها در سراسر جهان می‌باشد. انواع حواله ارزی به واریز ارز و مبادلات به یک حساب بانکی و یا یک […]

ادامه مطلب

تفاوت پی پال با کردیت کارت چیست؟

تفاوت پی پال با کردیت کارت چیست؟ همه افرادی که در حال فعالیت تجارتی در حد بین المللی هستند، خود به خود با حساب پی پال آشناییی دارند اما برای افرادی که تازه وارد دنیای […]

ادامه مطلب
IMAT - paytechno70

صفر تا صد آزمون پزشکی IMAT ایتالیا + پرداخت هزینه آزمون پزشکی IMAT

صفر تا صد آزمون پزشکی IMAT ایتالیا + پرداخت هزینه آزمون پزشکی IMAT آزمون پزشکی IMAT ایتالیا چیست؟ پزشک شدن آرزوی خیلی از دانش آموزان است، شما ممکن است به هر دلیلی موفق به قبولی […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.