تهران شهرک غرب 982188365139

آموزش نحوه پرداخت فاکتور هتزنر (Hetzner)

Hetzner - paytechno70

آموزش نحوه پرداخت فاکتور هتزنر (Hetzner)

یکی از شرکت‌های میزبانی بسیار خوبی که در سطح اینترنت فعالیت می‌کند، هتزنر نام دارد. این شرکت، اپراتوری است که مرکز اصلی آن در کشور آلمان قرار داده و از این لوکیشن، داده‌های خود را مدیریت می‌کند. فعالیت‌های این شرکت تحت عنوان hetzner Online Service ادامه پیدا می‌کند و کسب و کار آن نیز در طول سال‌های گذشته، توسعه یافته است. این شرکت، جزوی از یک خانواده بزرگ‌تر است و هم‌اکنون ۲۰۰ کارمند در آن مشغول به فعالیت هستند. آشنایی با گستره فعالیت این شرکت و خاستگاه آن، به ما کمک می‌کند که بیشتر به اعتبار آن پی برده و بتوانیم با اطمینان کامل از خدمات آن استفاده کنید. بنیان‌گذار آن، مارتین هتزنر نام دارد و برای اولین بار، در سال ۱۹۹۷ فعالیت‌های بزرگ خود را شروع کرده است.

این شرکت در حال حاضر دو مرکز داده اصلی دارد که در فالکنشتاین و نورنبرگ واقع شده‌اند. ما در این مقاله قصد داریم که کمی بیشتر در مورد این سازمان بزرگ اطلاعاتی را کسب کرده و با نحوه پرداخت فاکتور این شرکت نیز به‌خوبی آشنا شویم. شرکت هتزنر فعالیت‌های بسیار بزرگی را در سطح جهان انجام می‌دهد که به موارد متنوعی می‌توانیم اشاره داشته باشیم. به‌طور مثال، آن‌ها میزبانی وب را به‌صورت گسترده انجام داده و حتی سرویس میزبان وب مشترک را نیز برای کاربران خود فراهم کرده‌اند. از سرویس‌های مدیریت شده گرفته تا خدماتی که بعد از خرید دامنه در اختیار شما خواهد بود، کمک می‌کند که بتوانید سایت خود را روی یک بستر مناسب پیاده‌سازی کرده و آن را با قدرت به جلو پیش ببرید.

هتزنر - پی تکنو

توسط این سازمان، یک دامنه اختصاصی در اختیار شما خواهد بود و می‌توانیم به گواهی‌های معتبری مانند SSL هم اشاره کنیم. هتزنر، خدمات ارزنده کالوکیشن را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای استفاده کاربران حرفه‌ای مناسب بوده و بدون مشکل می‌توانید از آن استفاده کنید. حال ما در ادامه قصد داریم که بیشتر در مورد نحوه پرداخت فاکتور این شرکت صحبت کرده و ببینیم که صورتحساب‌ها برای انواع سرورهای آن چگونه ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید: مقایسه پی پال، ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت فاکتور هتزنر

در نظر داشته باشید که هتزنر برای تمامی خدمات خود که پیرامون سرورهای اختصاصی و مجازی جریان دارد، صورتحساب خودکار ارسال می‌کند و نیازی به انجام دستی آن‌ها وجود ندارد. محصولات کالوکیشن هم یک روز خاص از ماه تعیین شده و به محض اینکه اولین سفارش خود را در هتزنر ثبت کنید، می‌توانید فاکتور آن را در روز بعد دریافت کنید. بنابراین، در هر حالتی، شما مبلغ پرداختی را در هر حالتی با موفقیت می‌توانید از هتزنر دریافت کنید و به مرحله بعدی بروید. پرداخت‌ها در این سامانه هم به‌صورت خودکار انجام می‌شود. این پرداخت‌ها می‌توانند از کارت بانکی، کارت اعتباری یا روش‌های پرداخت دیگر باشند که در سطح بین‌المللی می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. فراموش نکنید که این پرداخت، باید چند روز پس از صدور صورت حساب انجام شود.

شاید برای شما سوال باشد که آیا امکان پرداخت صورت حساب از طریق انتقال پول در پلتفرم‌های مختلف هم وجود دارد؟ پاسخ ما بله است. شما می‌توانید از نقل و انتقالات بانکی هم برای این منظور استفاده کنید. این روند در حالی ممکن است که بلافاصله پس از دریافت فاکتور، این پرداخت را انجام دهید. در غیر اینصورت، پرداخت از روش‌های قبلی یاد شده انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که بهترین کار برای این منظور، استفاده از خدمات پی پال است. پرداخت ارزی توسط پی پال و درگاه‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، بهترین شیوه برای این منظور است. شما در این حالت، یک هفته پس از اینکه فاکتور مورد نظر خود را دریافت کردید، باید پرداخت خود را انجام دهید. استفاده از یک ربات مدیریت رابط کاربری هم به شما کمک می‌کند که این پرداخت را بهتر از همیشه بتوانید مدیریت کنید.

بیشتر بخوانید: گیت هاب چیست؟

لازم به ذکر است که استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت و مستر کارت هم برای این منظور کاربرد و می‌توانید در کنار پی پال از آن‌ها برای پرداخت صورت حساب خود استفاده کنید. استفاده از واسط‌هایی که در کشور فعالیت می‌کنند، از این طریق برای پرداخت ارزی مناسب هستند. اما اگر نخواهید که چنین کاری را انجام دهید، می‌توانید ویزا کارت یا مستر کارت مجازی خریداری کرده و این پرداخت‌ها را بدون وجود هیچ گونه واسط انجام دهید. فراموش نکنید که شرکت‌های ارائه کننده خدمات ارزی، می‌توانند سرویس‌های بیشتری را در اختیار شما قرار داده و پلتفرم معتبری برای این کار تلقی می‌شوند. در این شرکت‌ها، خدمات پی پال در کنار پلتفرم‌های دیگر در اختیار شما بوده و به شیوه دلخواه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بروز مشکل در پرداخت صورتحساب هتزنر

how-to-pay-hetzner

حتما می‌دانید که در جریان پرداخت صورتحساب، ممکن است مشکلاتی ایجاد شده باشد. اگر چنین باشد، شما ایمیلی با این مضمون دریافت خواهید کرد که پرداخت صورت حساب شما به‌صورت کامل انجام نشده است. بعد از آن، می‌توانید این درخواست را مجددا صادر کرده و پرداخت خود را این‌بار تکمیل کنید. دقت کنید که در این حالت، بهتر است که از کارت اعتباری دیگر یا روش‌های متفاوت استفاده کنید. پرداخت توسط کارت اعتباری شخصی خود که متصل به حساب باشد، بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در این حالت، می‌توانید از سایت هتزنر اقدام کرده و وارد بخش Robot شوید. حال باید گزینه Invoices را از منوی سمت چپ انتخاب کنید. این بخش در واقع همان فاکتورهایی است که شما باید آن‌ها را پرداخت کنید.

حال فاکتور مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی تب Payment کلیک کنید. دستورالعمل‌هایی در ابتدا برای پرداخت به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را دنبال کرده و مجددا پرداخت صورت حساب خود را انجام دهید. با احتمال بیشتری این‌بار می‌توانید این پرداخت را با موفقیت انجام دهید. در قوانین سایت هتزنر، آمده است که شما تنها ۵ بار می‌توانید برای پرداخت صورت حساب مربوطه اقدام کرده و بالاخره آن را با موفقیت پرداخت کنید. به‌همین دلیل، مشخص است که شما باید نکات ایمنی لازم را رعایت کنید تا در نهایت بتوانید پرداخت فاکتور خود را با موفقیت انجام داده و نیازی به تکرار آن نداشته باشید.

نکات بسیار مهم

در پرداخت فاکتور هتزنر، شما باید چند نکته و راهکار را در این زمینه رعایت کنید که بسیار مهم هستند. همان‌طور که می‌دانید، دو روش برای پرداخت فاکتور هتزنر وجود دارد که یکی پرداخت غیر نقدی بوده و دیگری پرداخت نقدی است. اگر روش غیر نقدی را به احتمال زیاد انتخاب کنید (برای کاربران داخل ایران)، یک صورت حساب مالیاتی در بیستم هر ماه میلادی برای شما ارسال خواهد بود. سفارشات بدهی شما روز اول هر ماه محاسبه شده به شما ایمیل خواهد شد. فاکتوری که به شما ارسال می‌شود، شامل تمامی سفارشات جدید بوده و خواهید دید که اطلاعاتی از ثبت نام دامنه جدید یا تمدید آن به شما نمایش داده می‌شود. این فاکتور دقیقا برای همان ماه ارسال شده است و ارتباط به ماه‌های قبل و بعد نخواهد داشت.

هتزنر تلاش کرده است که روش‌های پرداخت متنوعی را فراهم کند، اما مجموعه سفارش‌هایی که حالت بدهی دارند، شامل کارت‌های اعتباری نمی‌شوند. کارت‌های اعتباری تنها برای پرداخت نقدی سالانه کاربرد دارند و در پایان هر سال می‌توانید از این روش استفاده کنید. روش پرداخت دیگر هم نقدی است. در این شرایط صورتحساب‌های مالیاتی همان روز اول در اختیار شما خواهد بود. در این حالت، تنها هفت روز به شما فرصت داده خواهد شد که آن را پرداخت کرده و آن را در سامانه ثبت کنید. این فرصت دقیقا پس از صدور صورت حساب محاسبه می‌شود، بنابراین حتما باید بررسی‌های لازم را در این شرایط داشته باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه استفاده از گیت هاب به زبان ساده

این پرداخت آزادانه‌تر از پرداخت غیر نقدی است و می‌توانید از کارت اعتباری، کارت دبیت یا حتی شیوه آنلاین برای این منظور استفاده کنید. شما می‌توانید جزئیاتی از حساب بانکی خود را همین در این شرایط دریافت کرده و مدیریت بهتری روی ماجرا داشته باشید. بدین ترتیب، با موفقیت بیشتری می‌توانید فاکتور مدنظر خود را پرداخت کنید. حال ما قصد داریم که کمی بیشتر در مورد هتزنر صحبت کرده و ببینیم که این سرویس آنلاین چه خواستگاهی داشته است و چه ویژگی‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد. پس با ما همراه باشید تا یک بررسی دقیق هم در این رابطه برای شما داشته باشیم.

هتزنر (Hetzner) چیست؟

how-to-pay-hetzne

کمپانی Hetzner Online GmbH یک شرکت میزبان وب آلمانی است که در سال ۱۹۹۷ در ابتدا تحت عنوان Hetzner Online Services تاسیس شد. هما‌نطور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، موسس آن آقای مارتین هترنز بود و به‌همین دلیل چنین نام‌گذاری شده بود. به غیر از خدمات میزبانی وب که توسط این کمپانی ارائه می‌شود، آن‌ها سرورهای اختصاصی، میزبانی VPS، سرورهای مدیریت شده، دامنه‌های اختصاصی و خدمات مربوط به لوکشین‌های مختلف را نیز ارائه می‌کنند که یقینا برای شما نیز می‌تواند جذاب باشد. هتزنر توانسته است که سایت حراج گونه‌ای را برای سرور ایجاد کند تا شما بتوانید سرورهای اختصاصی قدیمی و جدید را از آن خریداری کرده و برای مقاصد مختلف از آن استفاده کنید.

مراکز داده این شرکت در نورنبرگ و فالکنشتاین آلمان قرار دارد و مرکز دیگر آن هم در کشور فنلاند قرار دارد. مرکز نورنبرگ آن‌ها از طریق یک تور ۳۶۰ درجه به‌صورت آنلاین نمایش داده می‌شود که با مراجعه به وب سایت آن‌ها می‌توانید مشاهده کنید. این تور امکان مشاهده مرکز از هر جایی را برای شما فراهم کرده است و می‌تواند تا کافه تریا آن را نیز مشاهده کنید. هتزنر از منابع تجدید پذیر برای تامین انرژی مراکز خود استفاده می‌کند و می‌توانیم به انرژی آبی در آلمان، بادی و برقی آبی در فنلاند و موارد دیگر اشاره کنیم که همه آن‌ها با سخت‌افزارهای کارآمدی می‌توانند صرفه جویی در مصرف انرژی را برای مقاصد مختلف فراهم کنند.

طیف وسیعی از ویژگی‌های متنوع توسط این شرکت در اختیار شما قرار می‌گیرد که نسبتا قوی و ارزان هستند و می‌توانید با اعتماد کاملی از آن‌ها استفاده کنید. خدمات این شرکت برای کاربران مناسب‌تر است که از قبل برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند و تنها به کمکی برای راه‌اندازی سایت خود نیاز دارند. این روند به این دلیل است که هتزنر کاربردهای چندانی در زمینه‌های دیگر ندارد و شما صرفا باید سایت خود را تکمیل کرده باشید و بخواهید آن را روی یک سرور میزبانی کنید. هتزنر چنین امری را با قدرتر در اختیار شما می‌گذارد، اما توانایی تامین نقوص سایت و خدمات دیگر که ممکن است به درد شما بخورد را نخواهد داشت.

قیمت‌گذاری

ابتدایی‌ترین طرح میزبان وب که همان سطح Hetzner 1 محسوب می‌شود، از ۱.۸۵ یورو در ماه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده شروع می‌شود، اما برای راه‌اندازی کامل آن، باید ۹.۶۵ یورو دیگر را هم پرداخت کنید. این قیمت که صرفا برای راه‌اندازی سرور است، برای طرح‌های گران‌تر روند کاهش خواهد داشت و بزرگ‌ترین سطح آن که Hetzner 19 نام دارد، ۱۹.۴۰ یورو در ماه برای خرید آن هزینه خواهید کرد و هیچ پولی هم برای راه‌اندازی آن از شما گرفته نمی‌شود. کوچک‌ترین طرح شامل هیچ دامنه اضافه نخواهد بود و بقیه طرح‌ها نیز بین ۵ تا ۲۰ دامنه اضافی در اختیار شما قرار می‌گیرد. این سطح ابتدایی، تنها ۱۰ گیگابایت فضای هارد دیسک در اختیار شما می‌گذارد، اما طرح‌های دیگر، بین ۵۰ تا ۳۰۰ گیگابایت فضا در اختیار شما می‌گذارند.

با این حال، همه برنامه‌ها شامل پشتیبان گیری روزانه، دریافت گواهی SSL و همچنین تلفیق روزانه از فایل‌های گزارش کاملا دقیق خواهند بود و برای همه طرح‌ها نیز به‌صورت یکسان ارائه خواهد شد. هتزنر کارت‌های اعتباری و دبیت را برای پرداخت هزینه می‌پزید و همان‌طور که پیش‌تر صحبت کردیم، شما می‌توانید از روش‌های متنوع برای پرداخت صورتحساب هتزنر استفاده کنید. هتزنر هیچ گونه بازپرداخت پول یا دوره آزمایشی رایگان ندارد و قبل از خرید یا تصمیم به استفاده از این سرویس، باید به آن توجه ویژه داشته باشید. حال در ادامه قصد داریم که برخی از بهترین ویژگی‌های این سرویس را مطرح کرده و کمی هم در مورد آن‌ها صحبت کنیم.

راحتی در استفاده

شما برای ایجاد یک حساب کاربری با استفاده از هتزنر، باید نام، سازمان و شماره VAT (در صورت وجود) را در کنار آدرس و شماره تلفن خود وارد کنید. بسیاری از فیلدهای دیگر که هنگام ثبت نام از شما دریافت می‌شود، مربوط به نکات مفیدی هستند که برای میزبانی سایت شما به درد بخور خواهند بود. از این بین می‌توانیم به فرمت شماره تلفن یا پسورد اشاره کنیم که بهتر است آن‌ها را با دقت بیشتری وارد کنید. شما پس از آن یک شماره مشتری دریافت خواهید کرد که هنگام ورود مستقیم به صفحه بعدی و در یک ایمیل، می‌توانید از آن استفاده کنید. از کنترل پنل این سایت که KonsoleH نام دارد، می‌توانید خرید خود را ادامه داده یا محصول دیگری را برای خرید انتخاب کنید.

در این بخش، می‌توانید همه قیمت‌های محصولات را بدون مالیات بر ارزش افزوده مشاهده کرده و برای خرید آن‌ها تصمیم‌گیری کنید. به غیر از آن، رابط کاربری سایت کاملا واضح بوده و می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. اگر خریدی در هتزنر نداشته باشید، کنترل پنل شما تقریبا خالی خواهد بود و چیزی برای انجام یا مدیریت نخواهد بود. بنابراین، کافی است که سرویس مدنظر خود را ابتدا خریداری کرده و سپس بقیه کارها را با توجه به نیاز سایت خود انجام دهید. رابط کاربری KonsoleH هم ویژگی‌ دیگری به‌نام WebFTP را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید وب سایت خود را در صورتی که از قبل آن را طراحی کرده‌اید، از این بخش آپلود کنید. حتی تنها می‌توانید با استفاده از سیستم FTP معمولی هم که مبتنی بر مرورگر نیست عمل کرده و این عملیات را انجام دهید.

how-to-pay-hetzner

نصب وردپرس را هم می‌توانید تنها با یک کلیک انجام دهید، اما از آن‌جایی که سازنده وب سایت توسط این کمپانی ارائه نمی‌شود و برای خرید هم وجود ندارد، عملا در هیچ برنامه‌ای نمی‌توانید آن را پیدا کنید. بنابراین، در کل می‌توان گفت که استفاده از برنامه آسان است، اما چالش‌هایی هم وجود دارد که باید آن‌ها را دانسته و در صورتی که برای‌تان اهمیت دارند، از پلتفرم دیگری برای این منظور استفاده کنید.

سرعت عمل و تجربه کاربردی

از نظر سرعت، وب سایت اصلی Hetzner در تست‌های کارشناسان بسیار عالی عمل کرده است. لود کامل آن تنها چهار ثانیه طول می‌کشد و در حالت میانگین هم ۸.۳ ثانیه خواهد بود و تنها ۵۹ درخواست به سرور نیاز دارد تا این لودینگ را به‌صورت کامل انجام دهد. این در حالی است که میزان درخواست میانگین در حد ۸۹ عدد است. در مورد آپ‌تایم، باید بگوییم که Hetzner حداقل ۹۹.۹ درصد از موارد را برای همه برنامه‌های خود تضمین کرده است و مراکز داده خود را حداقل در سطح Tier III قرار می‌دهد. متاسفانه، در طول دوره آزمایشی طولانی مدتی که ما داشتیم، Hetzner عملکرد چندان خوبی نداشته و وب سایت اصلی آن‌ها، در مجموع دو هفته دوره آزمایشی، ۲.۵ ساعت غیر قابل دسترس بوده است. این بدان معنی است که کل زمان کاری سایت ۹۹.۲۴۵ درصد بوده است و تقریبا در آستانه وعده‌های خود سایت قرار می‌گیرد.

پشتیبانی

سیستم پشتیبانی سایت Hetzner، راه‌های مختلفی را برای یافتن کمک‌های مورد نیاز در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اولین مورد، یک ویکی کامل از اطلاعات است که طیف گسترده‌ای از مسائل رایج را در آن توضیح داده است. اما مقاله‌های این قسمت کوتاه هستند و بسیاری از آن‌ها با «اگر می‌خواهید به راه حل‌های بیشتر دسترسی پیدا کنید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید» ختم می‌شود. اگر نیاز به تماس با پشتیبانی داشتید، می‌توانید از تب Administration در کنترل پنل استفاده کرده و با انتخاب دسته بندی مشکل خود و ارسال تیکت، این کار را انجام دهید. تنها ابتدایی‌ترین طرح‌های این سایت که پشتیبانی تلفنی به‌صورت رایگان را در اختیار شما نمی‌گذارد و سایر برنامه‌ها و طرح‌ها را می‌توانید همراه با این امکان داشته باشید.

انجمن آنلاین این سایت دارای یک فروم آموزشی بوده و کاربران در این بخش تشویق شده‌اند که از آموزش‌ها و راهنماها برای کمک به کاربران دیگر استفاده کرده و تا ۵۰ یورو اعتبار که تنها در سایت قابل دسترسی است، بهره مند شوند. بخش‌های دیگری هم در این انجمن‌ها وجود دارد که در صورت دلخواه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای دسترسی به انجمن و دیدن پست‌ها، باید یک حساب کاربری جدا از حساب کاربری Hetzner ایجاد کنید، اما در حین انجام این کار، باید شماره مشتری خود را هم وارد کنید. در واقع، تنها مشتریان این سایت می‌توانند از این انجمن استفاده کنند و ایجاد رابط کاربری بدون ثبت در خود سایت Hetzner امکان پذیر نخواهد بود.

رقابت

رقابت در دنیای ارائه میزبانی سایت نیز وجود دارد و وب سایت‌های زیادی وجود دارند که در این زمینه می‌توانند با همدیگر رقابت داشته باشند. هتزنر به‌عنوان یک ارائه دهنده میزبانی وب اروپایی، همراه با سنت دیرینه و عدم پشتیبانی عمیق، در جایگاه متفاوتی نسبت به گزینه‌های دیگر قرار دارد. شاید وب سایتی مانند آروبا، بتواند از نظر قیمت و خدمات، در جایگاه بهتری قرار گیرد، اما هتزنر هم در جایگاه خود خدمات بسیار ارزشمندی داشته و برای کاربران ایرانی بسیار مناسب تلقی می‌شود. چرا که شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف مانند پی پال و دیگر روش‌ها، پرداخت فاکتور و استفاده از خدمات این سازمان را داشته باشید.

Hostgator هم برای مبتدیان بهتر از هتزنر است، اما هتزنر گزینه ارزان‌تری است و بهتر خواهد بود که نحوه کار با آن را یاد گرفته و از خدماتش استفاده کنید. Hetzner جهش قیمت Hostgator را ندارد مراکز داده Hostgator هم در ایالات متحده قرار دارد و مانند هتزنر در اتحادیه اروپا مرکز داده‌ای ندارد. Arsys هم یکی دیگر از ارائه دهندگان میزبان وب ارزان اروپایی است، اما هتزنر هنوز هم به‌طور قابل توجهی می‌تواند بهتر از این پلتفرم باشد. چرا که سابقه بهتری داشته و می‌تواند هزینه‌های ارزان‌تری هم داشته باشد. البته این موضوع را هم مدنظر داشته باشید که Arsys در هیچ حالتی هزینه راه‌اندازی از شما دریافت نمی‌کند.

how-to-pay-hetzner

Hetzner قطعا ارزان‌تر از پلتفرم دیگری مانند Bluehost محسوب می‌شود. این روند مخصوصا در دراز مدت هم بیشتر خواهد بود، جایی که هزینه راه‌اندازی می‌تواند برای هر دو پلتفرم یکسان باشد. این در حالی است که قیمت Bluehost پس از ۳۶ ماه اول به‌طور قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. این پلتفرم جدید، ویژگی‌های بهتری را ارائه می‌دهد، با این حال، تفاوت آن‌ها هنوز هم از نظر مراکز داده کاملا وجود داشته و Bluehost در ایالات متحده قرار دارد. به‌همین ترتیب، کاملا مشخص می‌شود که Hetzner جایگاه بسیار خوبی در کنار پلتفرم‌های قدرتمند و فعال در این زمینه دارد و به جز چند مورد، می‌تواند برتری خوبی نسبت به دیگر ارائه دهندگان سرویس میزبانی وب داشته باشد.

سرورهای اختصاصی

یکی از تخصص‌های بسیار خوبی که هتزنر در اختیار شما می‌گذارد، سرورهای اختصاصی است و بیش از ده‌ها طرح مختلف را برای انتخاب کاربران فراهم کرده است. سطح سطح ورودی آن با یک آدرس IPv4 و یک زیر شبکه IPv6 همراه با پهنای باند نظری ۹۶۰ گیگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود. به‌نظر می‌رسد که سرورها فقط براساس پردازنده‌های اینتل هستند، اما بسته‌های سطح پایه به جای تراشه‌های زنون، به پردازنده‌های دسکتاپ سری Core اینتل متکی هستند. در طرف دیگر طیف، هتزنر تعدادی سرور Dell PowerEdge را براساس پردازنده‌های زنون شش هسته‌ای و هشت هسته‌ای با حداکثر ۱۲۸ گیگابایت حافظه DDR4 هم فراهم کرده است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

هتزنر سه برنامه سرور خصوصی مجازی هم ارائه می‌کند که با یک پیشنهاد تک هسته‌ای مقرون به صرفه با یک گیگابایت حافظه و ۲۵ گیگابایت حافظه هارد دیسک در اختیار شما خواهد بود. این شرکت همچنین شش سرور مدیریت شده بر اساس پردازنده‌های Intel Core و Intel Xeon ارائه می‌دهد. حافظه‌های ذخیره‌سازی HDD در سرورهای مدیریت شده در دسترس شما خواهند بود و این در حالی است که در سرورهای مجازی چنین امکانی در اختیار شما نخواهد بود.

کالوکیشن

هتزنر علاوه بر میزبانی سنتی، خدمات کالوکیشن را نیز در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید از بین سه طبقه مختلف در این زمینه انتخاب کنید. هتزنر همچنین خدمات ثبت دامنه را ارائه داده و SSL و گواهی‌های معتبری مانند Thawte و RapidSSL را هم در اختیار شما می‌گذارد. همین روند کافی است که بتوانید از منبع تغذیه پیشرفته برای سایت‌های خود استفاده کرده و امنیت و سرعت آن‌ها را به‌صورت کامل حفظ کنید.

زیرساخت هتزنر

هتزنر علاوه بر دیتاسنترهای اروپایی خود، مراکز داده‌ای را هم در میدراند و کیپ تاون آفریقای جنوبی قرار داده است. این تاسیسات توسط شرکت تابعه آن در این کشور اداره می‌شود. بیشتر دیتاسنترهای هتزنر، در داخل طراحی و اجرا شده‌اند. امکانات آن‌ها شامل چندین لینک اضافی از جمله پیوندهای فیبر نوری به نورنبرگ و فرانکفورت  ارسال می‌شود. دیتاسنترهای اروپایی هتزنر نیز از طریق لینک‌های ۲۰۰ گیگابیت بر ثانیه به تبادل اینترنت تجاری موسوم به Deutscher متصل هستند. این شرکت متعهد به استفاده از منابع تجدید پذیر است و برای تامین دیتاسنترهای خود به نیروهای آبی متکی شده است.

سخن آخر

هتزنر یک ارائه دهنده میزبانی وب معتبر بوده و کاملا می‌توانید نسبت به آن اعتماد داشته باشید. این پلتفرم طیف وسیعی از ویژگی‌ها را دارا بوده و تمام نیازهای کاربران مبتدی تا حرفه‌ای را می‌تواند برآورده سازد. پشتیبانی مشتریان آن‌ها یقینا چندان مورد توجه شما نخواهد بود و می‌تواند در آینده پیشرفت کنید. این پشتیبانی مبتدیانه نبوده و برای استفاده از آن و کمک گرفتن، کمی باید حرفه‌ای بوده یا از افراد متخصص در این زمینه هم کمک درخواست کنید. شما نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد این پلتفرم با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید هتزنر انتخاب خوبی برای میزبانی سایت است؟ تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک گذارید. چه پلتفرم‌های دیگری را برای این منظور می‌شناسید که دوست دارید کاربران دیگر هم در مورد آن مطلع شوند؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

Related articles

وسترن یونیون چیست؟

وسترن یونیون چیست؟ انتقال پول به حساب‌های بانکی کشورهای دیگر، مشکلات خاص خود را دارد. این مشکلات برای کاربران ایرانی که زیر تحریم‌های اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند، بسیار شدیدتر است؛ تنها راه چاره […]

ادامه مطلب

۵ سایت فریلنسرینگ با درآمد ارز دیجیتال

۵ سایت فریلنسرینگ که با ارز دیجیتال درآمد شما را پرداخت می‌کنند در دنیای دیجیتال امروز و با پیشرفت و رشد تکنولوژی امکان انجام کارهای فریلنسری برای افراد مختلف مهیا گردیده است. به این صورت […]

ادامه مطلب
paypal - paytechno70

پی پال چیست؟ هر آنچه که در مورد حساب پی پال باید بدانید

پی پال چیست؟ هر آنچه که در مورد حساب پی پال باید بدانید با گسترش دنیای وب و آشنا شدن کاربران با وبسایت‌های خارجی، افزایش انگیزه برای کسب درآمد ارزی از طریق فریلنسری، علاقه به کالاهای […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.